fb link +420 571 444 258
kycerka@centrum.cz

Školní kurzy a skupinové pobyty

Horský hotel Kyčerka je svou polohou, lůžkovou kapacitou (120 míst) a velikostí ideálním místem pro školy v přírodě, dětské tábory, různá sportovní soustředění, výlety nebo lyžařské kurzy. K dispozici kurzům jsou 3 klubovny pro cca 40 osob, vybaveny Tv, stoly a židlemi, velký travnatý pozemek mimo silniční provoz, dětské hřiště, volejbalové hřiště, hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem, kulečník, ping-pong, venkovní kuželky atd.

Nabízí velmi klidné a bezpečné prostředí, jelikož je umístěn téměř na konci Pluskovce, části Velkých Karlovic, na úpatí lesy zarostlých pahorků. Je vhodný pro děti všech věkových skupin od mateřských škol po vysoké školy, s vyjímkou vozíčkářů.

Rozpis pokojů ke stažení zde: http://www.hotelkycerka.cz/media/userfiles/Rozpis%20pokoju.pdf

Strava, pitný režim

Děti se stravují v přízemní jídelně ve valašském stylu a to formou plné penze (3x nebo 5x denně). Podávána je kvalitní domácí strava na základě týdenního jídelníčku, snídaně je formou bohatých švédských stolů. V místnosti je stále plná nádoba čaje, nebo šťávy se skleničkami na pití. Jídelníček pro školní kurzy 2019 ke stažení naleznete zde: bude aktualizováno

Speciální diety - akceptujeme bezlepkovou, bezmléčnou a bezvaječnou, musí se však hlásit předem. Za dietu je účtováno 100,-Kč za 1 den.

Cena

Ceny jsou řešeny individuálně na základě sezóny, počtu a věku dětí a formě zvolené stravy. U jarních a letních pobytů pro děti mateřských škol je cena od 410,- Kč za dítě a den, pro první stupeň ZŠ od 430,- a pro druhý stupeň ZŠ od 450,-Kč (minimální počet nocí 4).

Zimní kurzy se pohybují od 2.400,-Kč za pobyt a jedno dítě. 

Lyžařské kurzy

Lyžaři mohou využít služeb nově vybudovaného lyžařského Ski areálu Kyčerka http://www.skiarealkycerka.cz vzdáleného asi 400 m od hotelu. Pro skupiny zajišťujeme ski bus bezplatně.

Školy v přírodě, výlety

Hotel se nachází v beskydské oblasti plné zajímavostí, a to od památek, přes nedotčenou přírodu, valašské lidové umění, až po sportovní aktivity všeho druhu. Tipem na výlet může být např. karlovský kostel z roku 1754, karlovské muzeum, rozhledna, nebo nádherná valašská krajina zdobená typickými dřevěnicemi. Více na http://www.velkekarlovice.cz .

Recenze :

 
Strávili jsme v tomto horském hotelu týden s 57 dětmi na škole v přírodě. Hotel se nachází v nádherném prostředí. Vhodný k účelům ozdravných pobytů apod. Pokoje ve 2. patře nově vybaveny, pokoje v 1. patře spíše střízlivější výbavy, avšak čisté. Všechny pokoje měly sociální zařízení.
Strava domácí, vynikající, na hostech se opravdu nešetřilo, ráno nám  nabízeli bohaté švédské stoly, během dne dětem vařili dvě teplá jídla, mezi teplými jídly děti dostávaly dobré svačinky. Personál hotelu je velice vstřícný, ochotný a milý. Během celého týdne nebyl jediný problém s plněním našich přání při organizaci dne.
Děkujeme za výbornou spolupráci a doporučujeme, ideální pro školy v přírodě /kurzy/ adaptační pobyty.
ZŠ Vendryně, pedag. prac.
Horský hotel Kyčerka v Velkých Karlovicích hodnocení