fb link +420 731 171 312
horskyhotelkycerka@gmail.com

Školní kurzy a skupinové pobyty

Horský hotel Kyčerka je svou polohou, lůžkovou kapacitou (120 míst) a velikostí ideálním místem pro školy v přírodě, dětské tábory, různá sportovní soustředění, výlety nebo lyžařské kurzy. K dispozici kurzům jsou 3 klubovny pro cca 40 osob, vybaveny Tv, stoly a židlemi, velký travnatý pozemek mimo silniční provoz, dětské hřiště, hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem, kulečník, šipky, ping-pong, táborák a areál Vodní svět, Dětský svět a Ptačí ráj, který se nachází cca 100 m od hotelu. Skupiny dětí ubytované v našem hotelu mají do tohoto aquaparku zvýhoděný vstup. Více informací na www.resortkycerka.cz.

Rozpis pokojů ke stažení zde:http://www.hotelkycerka.cz/media/userfiles/Rozpis%20pokoju%202021.pdf

Strava, pitný režim

Děti se stravují v přízemní jídelně ve valašském stylu a to formou plné penze (3x nebo 5x denně). Podávána je kvalitní domácí strava na základě týdenního jídelníčku, snídaně je formou bohatých švédských stolů. V místnosti je stále plná nádoba čaje, nebo šťávy se skleničkami na pití. 

Speciální diety - u skupin a dětí akceptujeme diety ze zdravotních důvodů. Většinou se jedná o bezlepkovou, bezmléčnou a bezvaječnou. Tyto diety musí být hlášeny minimálně 3 dny před příjezdem. Veganskou neakceptujeme. Příplatek za dietu činí 150,-Kč za 1 den a 1 osobu (dítě).

Cena

Ceny jsou řešeny individuálně na základě sezóny, počtu a věku dětí a formě zvolené stravy. U jarních a letních pobytů je cena za 1 dítě od 2.795,-Kč za první stupeň, 2.995,-Kč za druhý stupeň a pedaggoický doprovod za cenu starších dětí.

Zimní kurzy se pohybují od 4.250,-Kč za pobyt za jedno dítě za 6 dní (5 nocí) s plnou penzí a pitným režimem.

Storno podmínky pro skupinové pobyty http://www.hotelkycerka.cz/media/userfiles/Storno%20podminky.pdf

Lyžařské kurzy

Lyžaři mohou využít služeb nově vybudovaného lyžařského Ski areálu Kyčerka http://www.skiarealkycerka.cz vzdáleného asi 800 m od hotelu. Pro skupiny zajišťujeme ski bus bezplatně. Pro oddychové dny, nebo nepřízeň počasí nabízíme zvýhodněný vztup do aquaparku Vodní svět.

Školy v přírodě, výlety

Hotel se nachází v beskydské oblasti plné zajímavostí, a to od památek, přes nedotčenou přírodu, valašské lidové umění, až po sportovní aktivity všeho druhu. Tipem na výlet může být např. karlovský kostel z roku 1754, karlovské muzeum, rozhledna, nebo nádherná valašská krajina zdobená typickými dřevěnicemi. Více na http://www.velkekarlovice.cz .

Recenze :

 
Strávili jsme v tomto horském hotelu týden s 57 dětmi na škole v přírodě. Hotel se nachází v nádherném prostředí. Vhodný k účelům ozdravných pobytů apod. Pokoje ve 2. patře nově vybaveny, pokoje v 1. patře spíše střízlivější výbavy, avšak čisté. Všechny pokoje měly sociální zařízení.
Strava domácí, vynikající, na hostech se opravdu nešetřilo, ráno nám  nabízeli bohaté švédské stoly, během dne dětem vařili dvě teplá jídla, mezi teplými jídly děti dostávaly dobré svačinky. Personál hotelu je velice vstřícný, ochotný a milý. Během celého týdne nebyl jediný problém s plněním našich přání při organizaci dne.
Děkujeme za výbornou spolupráci a doporučujeme, ideální pro školy v přírodě /kurzy/ adaptační pobyty.
ZŠ Vendryně, pedag. prac.
 
V Horském hotelu Kyčerka jsem byl s oddílem Kardio Ostrava loni, to je v roku 2019, celý týden. Všichni účastníci, 40. lidí, byli maximálně spokojeni jak s hotelem tak i přírodou kolem. Pokoušel jsem napsat recenzi, ale nepovedlo se. Aspoň teď po roku děkuji personálu hotelu za příjemně prožitý týden. Mohu všem, kdo tam ještě nebyl, doporučit jak víkendový i dovolenkový pobyt. Snad toto opožděné poděkování dojde k sluchu majitelům Milanu Novákovi s manželkou. Děkujeme, Král Fridolin
Horský hotel Kyčerka v Velkých Karlovicích hodnocení
absolute hand and wrist in making is actually a leading benefit from luxury celine replica watches.imitaiton longines elegant collection watches,a perfect blend of comfort and fashion.