fb link +420 571 444 258
kycerka@centrum.cz

Školní kurzy a skupinové pobyty

Horský hotel Kyčerka je svou polohou, lůžkovou kapacitou (120 míst) a velikostí ideálním místem pro školy v přírodě, dětské tábory, různá sportovní soustředění, výlety nebo lyžařské kurzy. K dispozici kurzům jsou 3 klubovny pro cca 40 osob, vybaveny Tv, stoly a židlemi, velký travnatý pozemek mimo silniční provoz, dětské hřiště, volejbalové hřiště, hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem, kulečník, ping-pong, venkovní kuželky atd.

Nabízí velmi klidné a bezpečné prostředí, jelikož je umístěn téměř na konci Pluskovce, části Velkých Karlovic, na úpatí lesy zarostlých pahorků. Je vhodný pro děti všech věkových skupin od mateřských škol po vysoké školy, s vyjímkou vozíčkářů.

Rozpis pokojů ke stažení zde: http://www.hotelkycerka.cz/media/userfiles/Rozpis%20pokoju.pdf

Strava, pitný režim

Děti se stravují v přízemní jídelně ve valašském stylu a to formou plné penze (3x nebo 5x denně). Podávána je kvalitní domácí strava na základě týdenního jídelníčku, snídaně je formou bohatých švédských stolů. V místnosti je stále plná nádoba čaje, nebo šťávy se skleničkami na pití. Jídelníček pro školy v přírodě 2017 ke stažení naleznete zde: http://www.hotelkycerka.cz/media/userfiles/Skoly%20v%20prirode.pdf

Pro speciální diety - akceptujeme bezlepkovou, bezmléčnou a bezvaječnou, jídelníček může být upraven, musí se však hlásit předem.

Cena

Ceny jsou řešeny individuálně na základě sezóny, počtu a věku dětí a formě zvolené stravy. U jarních a letních pobytů pro děti mateřských škol je cena od 370,- Kč za dítě a den, pro první stupeň ZŠ od 390,- a pro druhý stupeň ZŠ od 410,-Kč (minimální počet nocí 4).

Zimní kurzy se pohybují od 2.300,-Kč za pobyt a jedno dítě. 

Lyžařské kurzy

Lyžaři mohou využít služeb nově vybudovaného lyžařského Ski areálu Kyčerka http://www.skiarealkycerka.cz vzdáleného asi 400 m od hotelu. Pro skupiny zajišťujeme ski bus bezplatně.

Školy v přírodě, výlety

Hotel se nachází v beskydské oblasti plné zajímavostí, a to od památek, přes nedotčenou přírodu, valašské lidové umění, až po sportovní aktivity všeho druhu. Tipem na výlet může být např. karlovský kostel z roku 1754, karlovské muzeum, rozhledna, nebo nádherná valašská krajina zdobená typickými dřevěnicemi. Více na http://www.velkekarlovice.cz .

Horský hotel Kyčerka v Velkých Karlovicích hodnocení