fb link +420 571 444 258
kycerka@centrum.cz

Ubytování a strava

 

Ubytování:

pro rodinné pobyty je kapacita našeho hotelu 80 lůžek, pro školní a skupinové pobyty až 120 lůžek v jedné dvou patrové budově. Pokoje jsou dvou, čtyř a šesti lůžkové standardě vybavené. Některé mohou být s patrovými postelemi. TV je možno sledovat ve valašském šenku, či společenské místnosti. Signál WIFI  je po celé budově zdarma. Pejsci jsou u nás vítáni.

  • Ubytování (check in) je možné od 14:00 do 18:00 v den příjezdu. Pozdní příjezdy musí být hlášeny předem. Pokoje se vyklízí v 10:00 (chedk out) v den odjezdu.

Rodinný apartmán s kuchyňkou

Apartmán se skládá ze dvou místností (ložnice a obývacího pokoje s jídelním koutem), chodby, odděleného wc, koupelny s vanou a kuchyňky, která je plně vybavena nádobím. Dále je vybaven televizí, krbovými kamny a má samostatný vchod. Je vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti na přistýlce. Cena apartmánu (viz ceník) nezahrnuje stravu. V případě zájmu snídani, polopenzi, či plnou penzi je možno zakoupit zvlášť.

Apartmán se pronajímá minimálně na 2 noci. Při příjezdu se od hosta vybírá záloha 500,-Kč pro případné poškození či odcizení inventáře, který je v evidenci. Kouření je zde také zakázáno!

 

Strava

Formou plné penze, nebo polopenze na základě rozmanitého jednotného menu české domácí kuchyně. Diety akceptujeme a to bezlepkovou, bezvaječnou a bezmléčnou, tuto stravu je nutno hlásit předem. Poplatek za dietu je 100,-Kč za 1 den. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

  • Snídaně se podávají od 8:00 do 10:00 hod.
  • Večeře jsou podávány v 18:00 hod.

 

On-line rezervace

Horský hotel Kyčerka v Velkých Karlovicích hodnocení