fb link +420 731 171 312
horskyhotelkycerka@gmail.com

Ubytování a strava

 

 

Ubytování:

pro rodinné pobyty je kapacita našeho hotelu 80 lůžek, pro školní a skupinové pobyty až 120 lůžek v jedné dvou patrové budově. Pokoje jsou dvou, čtyř a šesti lůžkové (některé s patrovými postelemi), všechny s vlastním sociálním zařízením. Signál WIFI  je zdarma. Pejsci jsou u nás vítáni za poplatek.

Pokoj standard 

Jedná se o pokoj dvoulůžkový s manželskou postelí, standardně vybavený s vlastním sociálním zařízením, balkónem a televizí. Velikost pokoje je 15m čtverečních.

Pokoj ekonomy

Dvou - šeti lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, některý může mít patrové postele. Velikost pokoje je od 15ti m čtverečních.

  • Ubytování (check in) je možné od 15:00 do 18:00 v den příjezdu. Pozdní příjezdy musí být hlášeny předem. Pokoje se vyklízí v 10:00 (chedk out) v den odjezdu.

Rodinný apartmán s kuchyňkou

Apartmán se skládá ze dvou místností (ložnice a obývacího pokoje s jídelním koutem), chodby, odděleného wc, koupelny s vanou a kuchyňky, která je plně vybavena nádobím. Dále je na pokoji televize, krbové kamna a má samostatný vchod. Je vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti do 12ti let na přistýlce. Cena apartmánu (viz ceník) nezahrnuje stravu. V případě zájmu snídani, polopenzi, či plnou penzi je možno zakoupit zvlášť.

Apartmán se pronajímá minimálně na 2 noci. 

Strava
Formou plné penze, nebo polopenze na základě rozmanitého jednotného 2 - chodového menu české domácí kuchyně. Diety akceptujeme a to bezlepkovou, bezvaječnou, vegetariánskou a bezmléčnou. Tuto stravu je nutno hlásit předem. Příplatek za dietu je 100,-Kč za 1 den. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.
  • Snídaně se podávají od 8:00 do 10:00 hod.
  • Večeře jsou podávány v 18:00 hod.

 

Horský hotel Kyčerka v Velkých Karlovicích hodnocení

who makes the best christian louboutin clone is going to be original choice for high-end folk.welcome to https://www.vapeshops.it.

higher quality https://pt.upscalerolex.to/ is the best gift to give each other. best chloereplica.ru replica chloe would be the initially to develop a finish watch business.. high quality wherewatches.com quest for pattern stack of your current design and style.

welcome to buy asian 7750 replica watches in our store! no-nonsense processing standards really are long-term and additionally effective who sells the best vapesstores.nl shelter. luxury https://www.vapes-pens.com/ vapes fuses the remarkable watchmaking connotation. there are many different aaa go to the website. swiss replicaoris.com learned your classy neoclassical fashion, and also in the modern-day aspects. perfect luxury link feeling it possesses. best get more store uk. swiss http://v9factoryrolex.com for sale.