fb link +420 571 444 258
kycerka@centrum.cz

Ubytování a strava

 

 

Ubytování:

pro rodinné pobyty je kapacita našeho hotelu 80 lůžek, pro školní a skupinové pobyty až 120 lůžek v jedné dvou patrové budově. Pokoje jsou dvou, čtyř a šesti lůžkové, všechny s vlastním sociálním zařízením. Signál WIFI  je zdarma. Pejsci jsou u nás vítáni za poplatek.

Pokoj standard 

Jedná se o pokoj dvoulůžkový s manželskou postelí, standardně vybavený s vlastním sociálním zařízením, balkónem a televizí. Velikost pokoje je 15m čtverečních.

Pokoj ekonomy

Dvou - šeti lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, některý může mít patrové postele. Velikost pokoje je od 15ti m čtverečních.

  • Ubytování (check in) je možné od 15:00 do 18:00 v den příjezdu. Pozdní příjezdy musí být hlášeny předem. Pokoje se vyklízí v 10:00 (chedk out) v den odjezdu.

Rodinný apartmán s kuchyňkou

Apartmán se skládá ze dvou místností (ložnice a obývacího pokoje s jídelním koutem), chodby, odděleného wc, koupelny s vanou a kuchyňky, která je plně vybavena nádobím. Dále je na pokoji televize, krbové kamna a má samostatný vchod. Je vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti do 12ti let na přistýlce. Cena apartmánu (viz ceník) nezahrnuje stravu. V případě zájmu snídani, polopenzi, či plnou penzi je možno zakoupit zvlášť.

Apartmán se pronajímá minimálně na 2 noci. 

Strava
Formou plné penze, nebo polopenze na základě rozmanitého jednotného 2 - chodového menu české domácí kuchyně. Diety akceptujeme a to bezlepkovou, bezvaječnou, vegetariánskou a bezmléčnou. Tuto stravu je nutno hlásit předem. Příplatek za dietu je 100,-Kč za 1 den. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

Jídelní lístek ke stažení http://www.hotelkycerka.cz/media/userfiles/Menu%20plna%20penze.pdf

  • Snídaně se podávají od 8:00 do 10:00 hod.
  • Večeře jsou podávány v 18:00 hod.

 

On-line rezervace

Horský hotel Kyčerka v Velkých Karlovicích hodnocení